Společnost OnePlus se chystá na indický trh. Ne, že by tam své produkty již neprodávala, ale v dohledné době tady představí hned několik nových telefonů. Mezi nimi najdeme vlajkový stroj OnePlus 10 Pro, dále také Nord CE 2 Lite, Nord 2T a zřejmě i Nord 3. Vidíme tedy, že řada Nord bude v Indii značně rozšířená a posílená. Ale nezůstane jen u chytrých telefonů. Proslýchá se, že OnePlus v rámci této série pracuje i na TWS sluchátkách. A podle stránky 91Mobiles dokonce i na hodinkách OnePlus Nord Watch.

Kromě této základní informace se ale o hodinkách OnePlus Nord Watch dočteme i to, že na jejich uvedení dojde už brzy. Výrobce by je prý mohl představit společně s telefonem OnePlus Nord 3. O něm víme, že zřejmě dorazí už ve druhém čtvrtletí letošního roku s podporou velmi rychlého nabíjení s výkonem 150 W. Vzhledem k tomu, že chystané hodinky patří do řady Nord, je jisté, že stejně jako telefony z této série budou mít i hodinky velmi dobře vyvážený poměr cena/výkon. Tipaři odhadují, že se jejich cena na indickém trhu bude pohybovat mezi 5000 až 8000 indických rupií. Což je zhruba 66 až 105 dolarů.

Odhadované parametry OnePlus Nord Watch

Specifikace hodinek Nord Watch zatím výrobce nepotvrdil, takže se musíme spolehnout na to, co o nich říkají tipaři. Podle nich prý hodinky mají kruhový barevný dotykový displej a nechybí ani sada dnes již klasických funkcí. Proto zde najdeme snímač tepové frekvence, senzor SpO2, monitoring spánku a krokoměr. Nechybí ale ani ovládání přehrávání hudby, upozornění na telefonní hovory a podpora Bluetooth.

Samozřejmě musíme počítat s tím, že se bavíme o odhadovaných specifikacích, které jsou v dnešní době běžné u mnoha chytrých hodinek. Je ale možné, že OnePlus přidá i něco navíc. Každopádně počítáme s tím, že se už brzy na síti objeví podrobnější informace, případně i přesnější termín, kdy dojde na oficiální uvedení hodinek OnePlus Nord Watch.