V dnešní technologické době může i naprostý amatér dostat do rukou opravdu profesionální nástroje v mnoha kategoriích. Týká se to i přesného zaměřování při stavebních úpravách nebo domácím vylaďování bytu. Věrnou vodováhu po dědečkovi sice stále ještě nezahazujte, ale pokrok už šel přece jen dál. Dalším důkazem je i multifunkční laser 3D zaměřovací přístroj značky KKmoon, který je momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Cafago. Samozřejmě s velmi dobrou cenou a pro našince příjemnými dopravními parametry. Takže by se mohl ledajakému „hobbíkovi“ líbit.

Tento multifunkční laserový 3D zaměřovací přístroj totiž zvládne zobrazit až 12 vertikálních a horizontálních linií pro přesné vyměřování. Zelený laserový paprsek má dosah až 30 m a přesnost ±1.5mm/m. Takže se opravdu už s přesnými liniemi „neseknete“. Základna přístroje je navíc rotační se záběrem 360° a k dispozici jsou i spony k uchycení třeba na zeď nebo na strop. Automatická vyrovnávací kalibrace je také velmi užitečnou funkcí pro každého. Potěší i odolnost vůči vodě a prachy, takže se vše hodí třeba i na venkovní operace. Nu a poměrně kompaktní rozměry a váha 940 g také napomáhají šikovnosti zařízení. vestavěná dobíjecí baterie by měla vydržet navíc až 8 hodin práce.

Pokud tedy plánujete nejen něco stavět, ale třeba i vyměřovat kachličkování, tapetování nebo pokládání koberců, tak se na tento kousek určitě mrkněte. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je k mání za 48.29 euro ve slušivém, černo-měděném kabátku. Navíc dostanete v ceně i šikovný transportní kufřík. A doprava z německého skladu je pak v dnešní době nutností, aby se zamezilo dalším doplatkům a celním tahanicím.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.