Stará známá poučka říká, že kdo si hraje, nezlobí. A herní průmysl se nám za pár posledních let opravdu vyšvihnul, protože už dávno nejde jen o tajnou zábavu pár potřeštěnců. Objemem už herní průmysl překonal ten filmový, tlačí se i do sportovní sféry a jde o všeobecně akceptovaného koníčka. Aby taky ne, když se mu denně věnují miliardy obyvatel planety. A právě na některé zajímavé kousky pro hráče se dnes zaměříme v naší pravidelné rubrice Vychytávky z Číny. Nebudou samozřejmě jako vždy chybět i velmi zajímavé ceny všech těchto produktů z Aliexpressu.

Herní křeslo za hubičku

To „opravdové“ hraní se dělí v podstatě rovnoměrně mezi specializované konzole a PC. U konzolí obvykle pohodlně ležíte na gauči, ale pro počítačové vyžití potřebujete i pohodlnou židli či křeslo k posezení u monitoru. Jako na zavolanou tak přijde herní křeslo Furgle Carry s kvalitním zpracováním a nosností až 150 kg. Sedák je z pěnového materiálu a potah pak z velmi příjemné umělé kůže. Bytelná základna je samozřejmostí, stejně jako opěrky na ruce nebo polohovatelný design. Křeslo je v nabídce hned v několika barvách a přijde jen na parádních 146.61 dolarů. Navíc zdarma a bez problémů z francouzského skladu.

Kompaktní dok pro váš Switch

Mezi nejoblíbenější konzole současnosti patří bezesporu i Nintendo Switch. Nabízí totiž nejen fantastickou malou přenosnou konzoli, ale i možnost jejího plnohodnotného zapojení k televizi. Bohužel je však dodávaný dok poměrně masivní a neskladný. To vše může vyřešit dok alternativní, s daleko kompaktnějšími rozměry a lepšími parametry. Získáte s ním nejen USB Type-C, USB 3.0 a HDMI porty, ale i výklopnou opěrku pro stolní režim použití. Dok navíc podporuje až 1080p video výstup. Hlavní výhodou jsou ale opravdu hlavně rozměry. Za cenu 21.06 dolarů jasná volba pro všechny Switch fandy.

Bluetooth ovladač pro fajnšmekry

Vychytávky z Číny

Herní ovladače přichází v mnoha tvarech a variantách, ale nejrozšířenější jsou asi klasické gamepady. Na trhu jsou ale k dostání i mnohem exotičtější designy, založené na principu VR ovladačů. Jsou tak jen do jedné ruky a suplují třeba i funkce myši, selfie snímače a dalších. Primární použití je ale samozřejmě herní a hodit se vám tento kousek může jak na Androidu, tak i na iOS. V některých hrách si ho prostě zamilujete. Cena je navíc velmi lidová a tento kousek přijde jen na 13.52 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.