Češi jsou už odjakživa národem kutilů a často tak nechávají spoustu nejen domácí údržby a úprav na vlastních schopnostech a umu. To samozřejmě platí i pro všemožné technologické operace. Ať už hovoříme o domácím sestavování počítačů na koleně nebo třeba opravách a rozebírání mobilních telefonů. K tomu je ale samozřejmě také vhodné mít dobré vybavení. Často se v podobných případech totiž nevyhnete ani pájení. A právě pro podobné případy se hodí mít doma univerzální pájecí kit, jakým je třeba sada Meterk 14-v-1. Ta je teď ve výborné slevové akci na e-shopu Cafago.

Pájecí sada Meterk 14-v-1 má v podstatě všechno, co potřebujete k hezkému pájecímu odpoledni. Takže třeba několik rozdílných pájecích hlavic, antistatické pinzety, stojan s čistící houbičkou nebo nůžky na stříhání pájecího drátu. Vše navíc hezky zabalené v šikovné brašně pro lepší transport. Pájka samotná má nastavitelnou teplotu v několika krocích a jednoduché zapínací / vypínací tlačítko. Součástí kitu je také vakuová pumpička na odstranění pájených spojů. Tento set využijete na širokou škálu domácích DIY (Do It Yourself) operací a určitě ho oceníte.

Navíc si ho momentálně pořídíte za velmi dobrou cenu. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je k dostání jen 18.59 euro. S dopravou z německého skladu jde také o bezproblémový nákup bez dalších doplatků a tahanic. Akce platí do konce března a samozřejmě je kusově omezená. Takže v případě zájmu určitě dlouho neváhejte. Určitě totiž vše rychle zmizí.