Nový systém Windows 11 si stále ještě pořádně hledá cestu do srdcí uživatelů. Jako obvykle totiž dorazil ještě s některými dětskými nemocemi a nedostatky. Většina tak stále ještě mileráda zůstane u starých dobrých Windows 10. Ale ledy se pohnuly a Microsoft s každou aktualizací pomalu Windows 11 vylepšuje. Ta poslední plánovaná třeba přidá drobnou možnost snížení uhlíkových emisí výběrem specifických časů instalace updatů. Maličkost, ale potěší. Každopádně si ale kteroukoli z použitelných verzí Windows můžete za dobré ceny pořídit v jarních slevách softwarových klíčů na GoDeal24.

GoDeal24

Windows OS už od 7.24€!Limitované akční ceny

Slevy až 62% ! Windows OS a MS Office s kupónem „SGO62

GoDeal24

A na GoDeal24 je toho ještě mnohem více>>

Až 50 % slevy na další verze Windows s kupónem „SGO50“

Další zajímavé produkty od Microsoftu s kupónem „SGO62“

Nástroje pro váš počítač

Široká škála rozličných nástrojů pro vylepšení vaší práce s počítačem.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.