Dnešní den byl pro značku Xiaomi samozřejmě primárně ve znamení oficiálního oznámení globálních verzí vlajkových modelů jejich telefonů. Kromě toho jsme se ale také dočkali i hodinek řady Xiaomi Watch S1 a sluchátek Buds 3T Pro. A určitě by byla škoda jim nevěnovat minimálně něco málo pozornosti na úkor čistě nových telefonů. Xiaomi Watch S1 jsou totiž zatím asi nejvíce prémiovým modelem hodinek značky a fandové po světě je určitě ocení. Stejně tak nová sluchátka jsou té nejvyšší kategorie s technologií aktivního ANC.

Watch S1

Watch S1

Řada Xiaomi Watch S1 započíná zcela novou sérii a firma má od ní velká očekávání. Ostatně tomu napovídá i globální dostupnost, která u jejich dalších hodinek nebyla vždy zaručena. Hodinky mají velký 1.43-palcový AMOLED displej s 326 PPI krytý safírovým sklíčkem. Tělo je z nerezové oceli a na výběr je mezi luxusním koženým a silikonovým řemínkem. Hodinky mají všechny zdravotní senzory včetně měření SpO2 a dále pak 117 sportovních režimů nebo voděodolnost 5ATM. Vestavěná 470 mAh baterie slibuje výdrž až 12 dnů a potěší i dual-band GNSS navigace nebo podpora Bluetooth hovorů. NFC čip má smysl bohužel jen pro některé regiony.

Watch S1 Active

Watch S1

Kromě základní verze je k dostání i model S1 Active, který je odolnější. Přijde o safírové sklíčko a o premiovější design, ale to je nutná daň právě za zvýšenou odolnost. Jinak jsou ale specifikace tohoto modelu zcela identické se základní verzí. Watch S1 budou ve světě stát 269 dolarů a Watch S1 Active pak 199 dolarů. Ty eurové by zhruba měly vše kopírovat.

Buds 3T Pro

Nu a pozornost si zaslouží i TWS sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro. Ty totiž mají technologii aktivního potlačování ruchů (ANC) až do 40dB díky trojici mikrofonů. Parádní je podpora kodeků, kde kromě SBC a AAC je nově i LHDC 4.0, který umí audio až s 900 kbps. Buds 3T Pro mají také voděodolnou certifikaci IP55 a výdrž baterie až 6 hodin. Nabíjecí box pak vše prodlouží na 24 hodin a dobijete ho i bezdrátově. Sluchátka mají cenovku ve světě v hodnotě 199 dolarů.