Společnost OnePlus nemá ve svém portfoliu jen chytré telefony, to ale už dávno víme. Najdeme zde i několik typů sluchátek, ať už se jedná o TWS sluchátka nebo sluchátka z řady Bullets Wireless. Sice i ta jsou bezdrátová, ale jednotlivá sluchátka jsou spojena krátkým páskem za krk, na kterém leží ovladače. Jedny z prvních sluchátek ze série Bullets Wireless představil OnePlus už relativně dávno a na tento model navázal sluchátky Bullets Wilress Z. Nyní prý připravuje jejich nástupce, OnePlus Bullets Wireless Z2.

O sluchátkách OnePlus Bullets Wireless Z2 se na stránkách MySmartPrice zmiňuje známý tipař Ishan Agarwal. Domnívá se, že sluchátka výrobce představí společně s globální verzí telefonu OnePlus 10 Pro. Ten se zřejmě na indickém trhu objeví buď 22. března/marca a nebo 24. března. Je to celkem možné, že sluchátka budou debutovat společně s telefonem, protože už za sebou mají certifikaci Bluetooth SIG, kterou prošla s kódovým označením E305A.

Odhadované parametry OnePlus Bullets Wireless Z2

Z certifikačního výpisu vyčteme, že sluchátka OnePlus Bullets Wireless Z2 podporují připojení přes Bluetooth 5.0. K této informaci přidává tipař také další odhadované parametry. Sluchátka údajně půjdou na trh ve dvou barvách, jmenovitě modré a černé. Prý jim také nechybí určitá odolnost podle certifikace IP55, odolají tedy stříkající vodě, potu a prachu. Výrobce je vybavil 12,4 mm dynamickými měniči.

Co se výdrže baterie týče, měla by bez problémů vydržet 30 hodin provozu. Baterie navíc podporuje rychlé nabíjení, které po 10 minutách nabíjení umožní dalších 20 hodin přehrávání muziky. A jak na tom budou sluchátka na indickém trhu s cenou? Tipař se v tomto směru drží stranou a dodává, že cena může být podobná jako u sluchátek Bullets Wireless Z a Bullets Wireless Z Bass Edition. Ta měla po uvedení na trh cenu zhruba kolem 1999 indických rupií, což je v přepočtu přibližně 26 dolarů. Jako vždy jde ale o odhady, takže počkejme na to, co potvrdí OnePlus.