Slavnou značku Lenovo asi většina z nás nemá zrovna zafixovanou jako oblíbeného výrobce audio vybavení, ale opak je pravdou. Ve svém portfoliu totiž mají poměrně širokou škálu produktů i v této kategorii. A samozřejmě tam patří i celá řada bezdrátových sluchátek. Ostatně i na našich stránkách už jsme měli tu čest se s některými kousky z jejich produkce setkat. Dnes k nim tak přihodíme další, protože na e-shopu Cafago jsou momentálně v akci velmi zajímavá TWS bezdrátová sluchátka Lenovo LP40. A samozřejmě i za velmi zajímavou cenu.

TWS bezdrátová sluchátka Lenovo LP40 nijak nevybočují ze současné designové větvě „stopkových“ sluchátek do uší. Chlubí se také Hi-Fi HD zvukem, ke kterému by jim měly dopomoci 13 mm dynamické drivery. A jak již je dnes zvykem, tak nabídnou i rychlé a stabilní moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a k mání je inteligentní automatické párování. Neurazí ani výdrž na baterie, protože každé sluchátko má 40 mAh vestavěné kapacity a v záloze je i 300 mAh nabíjecí box. Sluchátka se také chlubí certifikací IPX4 a váhou pouhých 38g.

Lenovo LP40 jsou opravdu za hubičku

Na výběr máte z černé a bílé barevné varianty sluchátek a doprava je samozřejmě z čínského skladu zcela zdarma. A cena rozhodně potěší, protože bleskové prodeje na e-shopu Cafago srazily cenu jen na 13.39 euro. Takže pokud zrovna hledáte levná bezdrátová sluchátka, tak by se vám dnešní nabídka mohla určitě zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.