Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil výborný model značky KKmoon. Cena je navíc poměrně lidová, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si za podobné peníze neudělat radost…

Laserová gravírovačka KKmoon je navíc poměrně kompaktní, takže opravdu nezabere moc místa. Sestavíme ji  navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Výkonný 450 nm 7000mW laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. A kdyby vám to snad nestačilo, tak jen vyměníte hlavici za něco ještě silnějšího. Gravírovačka má dokonce vestavěný gyroskop a v případě neplánovaného pohybu zařízení automaticky přeruší práci. Potěšující zprávou je i podpora ovládacího NEJE softwaru, případně GRBL. Takže je práce s ní velmi jednoduchá.

KKmoon

 

KKmoon k mání i za bleskovou cenu

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky KKmoon s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak velmi hezkých 95.79 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. Kreativitě zdar !