I když jsou tropické teploty stále ještě hudbou velmi vzdálené budoucnosti, tak to zdaleka neznamená, že bychom se snad vzdali touhy po chlazených nápojích. Ostatně stará klasická poučka říká, že horší než teplé pivo je jen studená Němka. Doma samozřejmě není problém si vše vychladit hezky pohodlně v lednici, ale co třeba na cestách ? Ale mimo domácí pohodlí je s chlazením problém. Tedy pokud nestrčíme vše za okno v zimních třeskutých mrazech. Řešení je ale poměrně jednoduché, jak nás přesvědčí na e-shopu Cafago a jejich menší přenosná lednička v akci.

Tato přenosná lednička nabídne stále velmi solidní kapacitu 15 litrů, takže se dovnitř vejde třeba 20 plechovek Coca-coly. Případně, jak je našemu srdci bližší, asi 12 lahví chmelového moku. Lednička zvládá bleskurychlé snížení teplot až na -20℃ a vše můžete jednoduše ovládat pomocí digitálního LED panelu. Samozřejmostí je pak kvalitní udržování teploty a potěší i odolné zpracování, takže se ani v kufru auta nic nestane. Lednička má totiž ideální použití právě v autě, ale neztratí se třeba ani na chatě nebo na pikniku. A je také s maximálně 45 dB velmi tichá a energeticky úsporná.

lednička

Překvapivě nízká cena a to přímo z Německa

Našinec má samozřejmě rád i nízkou cenu  a ani v této oblasti lednička nezklame. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago ji totiž najdeme jen za 127.99 euro. A díky doručení z německého skladu se nemusíme starat o případné další daně a doplatky. Pokud tedy nemůžete žít bez vychlazeného piva ani na automobilových výletech, tak se vám tento kousek bude určitě líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.