Pamatujete na rendery chystaného Realme GT 2 Pro, které se objevily koncem minulého roku ? Už na první pohled totiž zaujaly netradičně řešeným horizontálním modulem zadního fotoaparátu, podobným Nexus 6P od Huawei. Celý modul navíc výrazně vystupoval z těla telefonu a tak tyto rendery rozhodně vzbudily zájem mobilní veřejnosti. Zmíněná vlajková řada Realme už je ale na světě a jak známo, tak nedisponuje žádnými podobnými výstřelky. Tvůrci vsadili na klasický obdélníkový foto modul v rohu zadního panelu a minulé spekulativní rendery tak upadly v zapomnění. Možná předčasně.

Autor původních informací z @OnLeaks se totiž pomocí Twitteru zeptal přímo zástupců Realme, kde je tomuto designu konec. Odpovědí pak bylo lakonické “stay tuned”, což by napovídalo tomu, že se na tomto projektu stále ještě pracuje. Nepotvrdily by se tak spekulace, že šlo čistě jen o alternativní design právě pro Realme GT 2 Pro. Samozřejmě podobná odpověď na Twitteru má stále daleko do nějakého oficiálního potvrzení, ale i tak tento design pravděpodobně není kompletně u ledu. Otázkou tak zůstává, o který chystaný model by se mohlo teoreticky jednat.

Nabízí se možnost rozšíření řady Realme GT 2 o nějakou tu speciální nebo limitovanou edici, ale vyloučit se nedá ani zcela nový telefon. Pokud se opravdu jedná o reálný kousek, tak už na něm navíc práce probíhají nějakou dobu. A brzy bychom se tak měli dozvědět více. Realme mají výhledově plné ruce práce s odlehčenou řadou GT Neo3, která by se měla představit veřejnosti do konce pololetí. Že by třeba tento design byl plánován pro některý z těchto modelů ?