Čínský gigant Xiaomi má za sebou opravdu masivní zástup produktů rozličných kategorií a celý ekosystém je vskutku robustní. Často tak zákazník v podstatě ani netuší, že si pořizuje Xiaomi, protože značení už dávno přímou zmínku na firmu neobsahuje. To je případ i holících strojků Enchen Blackstone, které ale samozřejmě do tohoto ekosystému patří. V dnešní nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago je pak k mání už sedmá generace tohoto holícího strojku. A Enchen Blackstone 7 je samozřejmě ke koupi za velice výhodnou cenu, jak se na promo akci sluší a patří.

Enchen Blackstone 7 je holící strojek s trojicí 3D plovoucích hlavic, které se poctivě přizpůsobí kontuře vaší tváře pro hladké oholení. K tomu pak dopomohou i dvojité břity, které jsou ale skryty za bezpečným pletivem. Takže oholení nebude nutně znamenat krvavou lázeň. Holící strojek má také pořádnou kapacitu baterie, protože 600 mAh by mělo vydržet až na hodinu nepřetržitého provozu. A díky USB Type-C portu vše jednoduše dobijete pomocí nabíječky k vašemu telefonu. Blackstone 7 je navíc poměrně kompaktní a nezabere příliš místa v koupelně, či cestovním zavazadle.

K dispozici je v univerzální černé barvě, která nikdy neurazí skoro s žádným produktem. Promo akce na Enchen Blackstone 7 je omezena kusově, ale k dispozici je ještě pořád dostatek k pořízení. Poběží pak až do konce března. Cena je velmi příjemná, protože si tento šikovný holící strojek pořídíte jen za 15.21 euro. Což rozhodně nezní špatně a určitě na akci minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.