V našich končinách je MDŽ (neboli Mezinárodní den žen) zprofanovaným svátek se závanem starých komunistických časů. Je to samozřejmě jedno z mnoha pokřivených vnímání v zásadě velmi chvályhodného svátku, který je i u nás uznávám jako významný den. Tento svátek připadá na 8. března a ani letos tak určitě neuděláte chybu, když popřejete veškerému něžnému pohlaví kolem vás. A při té příležitosti můžete klidně i využít slevových akcí s tímto dnem spojených, jako je třeba akce na levné softwarové klíče z GoDeal24. Sice nejde o nic extra ženského, ale levnější nákup potěší obě pohlaví.

V této akční nabídce na GoDeal24 najdeme celou řadu zajímavých kousků, ale to hlavní se samozřejmě soustředí na produkty od Microsoftu. Třeba takové Windows 11 nám úspěšně konečně začínají dostávat tu správnou formu pomocí aktualizací a vylepšení. Takže třeba už brzy nastane doba, kdy je opravdu začneme instalovat. Ale samozřejmě jsou k mání i staré dobré Windows 10 a veškeré dostupné varianty Microsoft Office. A na ceny se slevami až 62 % se vždy hezky dívá.

GoDeal24

Speciální limitované akce bez kupónu

Sleva až 62 % s kupónem SGO62 na balíčky Windows + Office

A balíčků je mnohem více >>

GoDeal24

Ušetřete až 50 % na různé verze Windows s kupónem SGO50

A verzí Windows je mnohem více >>

Vše pro profesionály i studenty s kupónem SGO62

Nástroje pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.