Společně s telefonem Realme V25 spatřila dnes oficiálně světlo světa také skutečně bezdrátová sluchátka Realme Buds Q2s. Jak designem tak parametry navazují na loňský model Budes Q2, která výrobce představil na jaře na akci AIoT Grand Launch Season 3 v Malajsii.

Hlavní parametry a funkce sluchátek Realme Buds Q2s

Design nových bezdrátových sluchátek je téměř identický jako u těch loňských. Opět vidíme, že nabíjecí box má průhledný vrchní kryt. A také samotná sluchátka jsou tvarem a konstrukcí velmi podobná těm předchozím. Na trh jdou barevné varianty Interstellar Black, Forest a Paper.

Každé ze sluchátek má 10mm měnič a odolnost podle certifikace IPX4. To tedy znamená, že odolají stříkající vodě a potu. Proto se dobře hodí pro venkovní sportovní aktivity. Vylepšením oproti loňským sluchátkům je podpora Bluetooth 5.2 s kodekem AAC a algoritmus AI ENC pro snížení okolního hluku u hovorů. Určitým nedostatkem by pro některé uživatele mohla ale být absence ANC. Naopak výhodou je podpora pro herní režim s nízkou latencí 88 ms.

Realme Buds Q2s mají také podporu Dolby Atmos a mají dosah až 10 metrů. Co se výdrže týče, výrobce tvrdí, že při plném nabití fungují sluchátka až sedm hodin a při dobíjení v boxu až 30 hodin. Kapacita baterie jednotlivých sluchátek je 40 mAh a nabíjecí box má 480 mAh akumulátor. Deset minut dobíjení vystačí na další 3 hodiny provozu. Sluchátka lze ovládat gesty a nebo pomocí aplikace Realme Link. V závěru nesmíme zapomenout ani na cenu sluchátek Realme Buds Q2s, která je 199 jüanů, což je zhruba 31 dolarů. Je pravděpodobné, že se tato sluchátka brzy podívají i na další trhy.