Příchod jara je vždy důvodem k oslavám, tedy pokud se vyloženě nevyžíváte v zimních radovánkách. Letos sice byla zima poměrně mírná, ale i tak určitě uvítáme trochu tepla a zeleně. První záchvěvy jara jsou ale i důvodem k nějakým těm slevovým akcím čínských e-shopů, protože důvod se přece vždycky najde. Výjimkou není ani obří tržiště DHGate, kde oslavy Jarního karnevalu vypuknou už 7. března. A zákazníci po celém světě toho budou mít k dispozici opravdu celou řadu. Od oblečení, přes telefony a spotřební elektroniku, až po domácí a zahradní potřeby. Jen si vybrat.

Jako bonus budou k mání i (doslova) miliony slevových kupónů, které srazí ceny až o pěkných 59 dolarů. K tomu se přidají ještě specializované kupóny jednotlivých prodejců a zapomínat se nebude ani na zbrusu nové zákazníky. Pro ty bude celá speciální kategorie super zlevněných produktů s cenami mezi 2 a 5 dolary. Navíc pak ještě šance na náhodnou výhru 99 dolarového kupónu během vybírání na webu. Jarní karneval je tu pro každého.

Jarní karneval

Samozřejmostí pak bude široká škála aktivit, včetně oblíbeného kola štěstí. Na stránkách DHGate jsou pak schovány “Šťastného velblouda”, který může přihrát ještě nějakou tu slevu navíc až do výše 10 %. Nezapomnělo se ani na členy VIP programu, pro které jsou nachystány další zajímavé nabídky. Nu a velkoodběratelé si také přijdou na své, protože mohou pomocí zvacích kupónů ušetřit jak pro sebe, tak i pro pozvaného. A ti nejaktivnější pak v rámci programu loajality mohou dostat až $200 cashback kupón.

A co je třeba k nalezení ?