Díky moderním technologiím není žádným sci-fi počinem si pořádně zabezpečit nemovitý majetek pokročilými systémy opravdu za hubičku. CCTV sledovací kamery jsou dnes k dostání doslova za pár korun a nemusíte tak nechat váš dům, kanceláře nebo třeba sklad jen tak bez dohledu. A dnes vám to znovu dokážeme díky akci na set hned čtyř CCTV kamer OWSOO 1500TVL na e-shopu Cafago. Samozřejmě s nezbytnou slevou v bleskových prodejích a pohodlným doručením z evropského skladu. Jinak by to přece ani nebylo ono.

Set CCTV kamer OWSOO 1500TVL zahrnuje hned čtyři kousky, takže se hodí na zabezpečení klidně i většího objektu. Případně do každého rohu místnosti pro opravdové paranoiky. Jedná se o kamerky s PAL systémem, CMOS senzorem a 720p rozlišením, které pak už jen stačí jednoduše připojit k nějakému záznamovému systému. Ke každé je navíc k mání 18 metrů (nebo přesně 60 stop) kabelu, takže se dají umístit přesně tam, kde je chcete mít. Kamerky mají díky 24 infra-červeným lampičkám i noční vidění a k tomu i odpovídající filtry. Díky voděodolnému materiálu je navíc můžete použít klidně i venku.

Kompletní set pak přijde momentálně na e-shopu Cafago jen na 30.49 euro, takže vám peněženka ještě poděkuje. Navíc jak již bylo řečeno, tak je doručení realizováno z evropského skladu, tedy konkrétně toho německého. Potřebovat ke kamerkám budete i nějaký ten záznamový systém, ale těch se v nabídkách čínských e-shopů také válí celá řada. Takže pokud se hodláte do zabezpečování majetku vrhnout opravdu naplno, tak se vám dnešní nabídka bude určitě zamlouvat.