Není to tak dávno, co společnost OnePlus představila svůj vlajkový stroj OnePlus 10 Pro na čínském trhu. Čekáme, že na globální trhy jej výrobce pošle v březnu/marci nebo na začátku dubna/apríla. Ale nyní se na síti objevila zajímavá informace o tom, že v přípravách je i další telefon OnePlus. Zajímavá je hlavně proto, že prý tento telefon pohání procesor Dimensity 8100, který ale zatím MediaTek nepředstavil.

Co dalšího by ale mohl tento telefon OnePlus nabídnout? Pro známého tipaře Digital Chat Station je to celkem jednoduchá otázka, kterou zodpověděl na čínském Weibo. A kromě něj některé ze specifikací uvádí na Twitteru další z tipařů, nám dobře známý Mukul Sharma. Oba tipaři se, kromě procesoru Dimensity 8100, shodují na 6,7 palcovém OLED displeji. Shodli se i na kapacitě baterie, která činí 4500 mAh.

Hlavní fotoaparát má podle tipařů primární senzor Sony IMX766 s rozlišením 50 MPix. A poslední parametry přidává čínský tipař a tvrdí, že chystaný telefon OnePlus podporuje rychlé nabíjení s výkonem 150 W. Další podrobnosti o specifikacích jsou zatím v utajení a neznáme ani obchodní název tohoto stroje. Je ale docela možné, že se právě bavíme o čínské verzi telefonu z řady OnePlus 10. Ale to jsou v této chvíli opravdu jen spekulace. A navíc ani společnost OnePlus dosud nepotvrdila, že by pracovala na telefonu s procesorem Dimensity 8100.