Dalším telefonem, který značka Realme už brzy oficiálně představí je model Realme V25. Uvedení je naplánováno na 3. března/marca, takže je jasné, že chystaný stroj sbírá potřebné certifikace a čerstvě má za sebou i benchmarkové testy Geekbench. Telefon byl otestován s kódovým označením RMX3475, tedy se stejným, jaký měl i při certifikaci Tenaa.

Díky testům můžeme zjistit některé ze specifikací modelu Realme V25, ale není jich mnoho. Ve výpisu vidíme, že telefon prošel testy s osmi jádrovým procesorem se základním taktem 1,80 GHz. Tipaři se domnívají, že jde o čipset společnosti Qualcomm, konkrétně o Snapdragon 695. Při testech jej doplnilo 12 GB operační paměti a systém Android 12. Je ale pravděpodobné, že na trh půjdou také verze s 6 GB a 8 GB RAM. V Single-core testu nasbíral telefon 687 bodů a ve více jádrovém testu pak 2022 bodů.

Kromě výše zmíněného víme, že Realme V25 bude mít 6,58 palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením. Hlavní fotoaparát je trojitý s primárním 64 MPix senzorem a dvěma 2 MPix snímači.  Je pravděpodobné, že jde o makro objektiv a snímač hloubky ostrosti. Rozlišení přední kamera je prý 16 MPix. Baterie dostane kapacitu 5000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 33 W. Interní úložiště má 128 GB a 256 GB. Snímač otisků díky typu displeje leží na hraně přístroje a samozřejmě nechybí ani nadstavba Realme UI 3.0.