Technologický vývoj to bere vskutku hopem a nejlépe je to asi poznat třeba u mobilních telefonů. Z těch se během pár let stala opravdová výkonnostní monstra šlapající na krk počítačům a jejich foto-snímače odsunuly do zapomnění samostatné fotoaparáty. Stejným vývojem prošly i akční kamery, které jsou dnes schopny fantastických výkonů, navzdory masivní miniaturizaci. Příkladem je třeba i taková akční kamerka Insta360 Go 2, kterou pro vás dnes máme v nabídce bleskových prodejů z e-shopu Cafago. Samozřejmě jako vždy za velmi zajímavou akční cenu, která navíc ještě vylepšíme extra kupónem.

Akční kamerka Insta360 Go 2 je opravdu titěrná, protože váží pouhých 26 g. Titulem nejmenší akční kamery na světě se tak pravděpodobně honosí právem. Ale i s malými rozměry jsou její parametry a možnosti úctyhodné. Zvládne tak snímat ve 1440p rozlišení s 50 fps, ale cizí jí nejsou ani slow-motion video se 120 fps, TimeShift režim nebo noční Nightlapse mód. Zvládá i HDR snímky a potěší i FlowState stabilizace, případně voděodolná certifikace IPX8. Příjemným bonusem je i dobíjecí pouzdro, které navíc plní i funkci dálkového ovladače, selfie pomocníka nebo trojnožky.

Výčet funkcí v tak kompaktním těle akční kamerky Insta360 Go 2 je vskutku impozantní. Je tak samozřejmé, že si tvůrci nechají za svůj vysoce kvalitní produkt i zaplatit. Naštěstí jsou ale k dispozici i promo akce s bleskovými prodeji, jako třeba ten dnešní na Cafago. Tam najdeme tuto parádní kamerku jen za 241.99 euro se slevovým kupónem CC108. Doručení je navíc z německého skladu, takže odpadnou případné problémy či doplatky. Takže pro zájemce poměrně jasná volba.