Značka Honor už téměř před měsícem potvrdila svou účast na veletrhu MWC 2022 ve španělské Barceloně. Hlavní prezentační akce zde odstartují 28. února/februára a v tento den zahájí prezentaci i Honor. Už nějakou dobu se mluví o tom, že na MWC dojde na uvedení novinkových telefonů a hlavním adeptem je řada Honor Magic 4.

Vzhledem k tomu, že představovačka je už doslova za dveřmi, řada Honor Magic 4 sbírá potřebné certifikace pro uvedení na trh. Jednou z nich je i čínská 3C certifikace, která schvaluje kapacitu baterie a výkon nabíjení. Z certifikačního výpisu tak můžeme zjistit, že telefony budou podporovat super rychlé nabíjení. Standardní model Magic 4 prošel certifikací s kódem LGE-AN00.  Magic 4 Pro má označení LGE-AN10 a model Magic 4 Pro Plus je certifikován s označením LGE-AN20. To kromě jiného potvrdilo, že v řadě budou celkem tři telefony.

Z výpisu dále plyne, že standardní model dostane nabíjení 11V/6A, tedy nabíjení s výkonem 66 W. Model Magic 4 Pro podporuje 20V/5A nabíjení, což odpovídá 100 W výkonu. A stejně rychlé nabíjení má i model Magic 4 Pro Plus. Nutno říci, že podpora rychlého nabíjení s výkonem 100 W je výrazně lepší, než u telefonů Magic 3, které podporují 66 W nabíjení. Dále se očekává také navýšení kapacity baterie, alespoň u standardního modelu. Akumulátor by měl mít 4800 mAh, což je o 200 mAh víc než u Magic 3. Další podrobnosti o chystaných telefonech se dozvíme už za pár dnů.