S železnou pravidelností vydává společnost Google na podzim každého roku novou generaci svých telefonů Pixel. Je tedy jasné, že po loňských modelech Pixel 6 nás letos čekají telefony Pixel 7. Jsme sice na začátku roku a do podzimu je daleko, ale tipaři a designéři si už nyní pohrávají s myšlenkou, jak by mohly letošní telefony Google vypadat. A dokonce jsou na světě i první renderované snímky modelu Google Pixel 7.

Renderované obrázky telefonu Google Pixel 7 vytvořil tipař @xleaks7 a zveřejnil je na stránkách Choicebesttech. Protože jde o vůbec první snímky, je možné že design nakonec bude jiný. A to možná i proto, že se vzhled telefonů na první pohled příliš neliší o designu loňských modelů. Je ale také možné, že Google tuto designovou linii zachová, protože telefony Pixel 6 jsou nejprodávanějšími modely z celé série Pixel.

Přesto najdeme na snímcích několik odlišností ve srovnání s modely Pixel 6. Modul hlavního fotoaparátu je sice stejný, ale zdá se, že senzory mají kolem sebe navíc jakési oválné ohraničení. Jde ale zřejmě jen o estetický designový prvek. Tipař dále uvádí, že Pixel 7 bude o něco menší než jeho předchůdce. Prý má rozměry 155,6 × 73,1 × 8,7 mm, kdežto Pixel 6 má rozměry 158,6 × 74,8 × 8,9 mm. Na renderech dále vidíme, že telefon má v horním rámu výřez, ve kterém může být uložena anténa mmWave 5G. Ale to je zatím jen spekulativní úvaha. Jinak je Pixel 7 v podstatě stejný jako Pixel 6.