I když už je nová generace operačního systému Windows 11 mezi námi a dostupná pro většinu populace, tak se její instalaci stále spíše bráníme. Přece jen historické zkušenosti s novými Windows nejsou zrovna pozitivní a raději rok či dva počkáme. Obvykle se prostě vyplatí si počkat na odladění a první vyžehlení chyb a nedostatků. Ale samozřejmě se fantazii meze nekladou a v případě zájmu není problém si softwarový klíč pořídit velmi levně. Tedy pokud zvolíte aktuální slevovou akci u našich starých známých z GoDeal24. Tam samozřejmě najdete i spoustu dalších zajímavých nabídek

Za Windows 11 tak zaplatíte třeba jen 15.14 euro, případně Windows 10 už od 5.60 euro za jednu PC licenci. Dostane se samozřejmě i na akce na širokou škálu verzí Microsoft Office, ať už variantu 2021 nebo některou z těch starších. Ušetřit můžete až plných 62 % s dostupnými slevovými kupóny.

Speciální akce s polovičními cenami !

Největší hity z nabídky GoDeal24 jsou k mání za poloviční ceny a ani nepotřebujete extra slevový kupón. Vše k dispozici okamžitě za následující lákavé ceny.

Ušetřete až 62 % na balíčcích s Windows a Office díky kupónu SGO62

Další zajímavé balíčky >>

Solidních 50 % dolů na další verze Windows s kupónem SGO50

Další zajímavé balíčky >>

Více produktů Microsoft pro práci a studium s kupóny SGO62

GoDeal24

Nástroje pro Váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

GoDeal24

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.