Společnost Samsung celkem nedávno představila své vlajkové telefony a vlajkové tablety z řad Galaxy S22 a Galaxy Tab S8. Fanoušci jsou sice nadšení, ale stále čekají i na uvedení notebooku Samsung Galaxy Book Pro 2 360. Je možné že se dočkají už brzy, protože Samsung plánuje prezentaci na MWC 2022 a právě zde by mohl chystaný laptop uvést.

Přestože víme, že je laptop Samsung Galaxy Book Pro 2 360 v přípravách, o jeho specifikacích nevíme téměř nic. Navzdory tomu se stránky Giznext spojily se známým tipařem a designérem Stevem Hemmerstofferem (@OnLeaks) a připravily renderované obrázky tohoto notebooku. Proto se můžeme podívat, jaký design chystaný Galaxy Book Pro 2 360 může mít. A rovnou začneme barvou, kterou je atraktivní odstín Burgundy Red. Ovšem je pravděpodobné, že na trh půjdou i jiné barevné varianty. V souvislosti s barvou zmíníme i interní označení laptopu, “Mars 2”. Jde tedy o druhou generaci laptopu Galaxy Book Pro 360, u kterého také designér čerpal inspiraci.

Možná i proto jsou v rámci designu na renderech vidět jen drobná vylepšení. Konkrétně jde o vetší a prostornější klávesnici s větším trackpadem. Panty a tedy i zavírání notebooku jsou stejné jako u přechozí generace a stejně vypadá i obrazovka. Z renderů také není zřejmé, zda nový laptop podporuje stylus. V závěru přece jen přidáme pár specifikací, které může Galaxy Book Pro 2 360 mít. Obrazovka má zhruba 15 palců, najdeme zde tři porty USB-C, slot pro microSD karety a jeden 3,5 mm audio jack pro sluchátka. Na podrobnosti o dalších parametrech snad nebudeme muset dlouho čekat.