Z produkce čínského Lenova jsme za celé dlouhé roky neměli možnost vidět opravdový ultra prémiový high-end telefon se vším všudy. Občas se pokusili této kategorii přiblížit, ale žádný z jejich kousků se tak reálně označit nedal. To ale asi už brzy nebude pravda, protože chystaná Motorola Frontier bude nekompromisní se vším všudy. První informace o tomto nadupaném telefonu se objevily už v lednu, ale doprovázely je poměrně velmi špatné rendery. Dnes už si o novince můžeme udělat mnohem lepší představu, protože krásné HD rendery poslal do světa renomovaný “únikář” Evan Blass.

A tyto rendery ukazují model Motorola Frontier opravdu v celé své detailní kráse. Zadní strana sice na první pohled vypadá jako leštěný hliník, ale určitě bude krytá sklem. Protože všechny moderní prémiové telefony to tak prostě mají. A když už jsme u zadní strany telefonu, tak samozřejmě musíme zmínit kromě loga firmy i masivní senzor hlavního fotoaparátu. Tím má být monstrózní 194 Mpx kousek, údajně se jedná o S5KHP1 od Samsungu. Ten pak prý doplní ještě dvojice dalších senzorů, 50 Mpx ultra-wide Samsung SKJN1SQ03 a 12 Mpx telefoto Sony IMX663.

Přední strana pak prezentuje zakřivený displej s minimálními rámečky a zakřivenými okraji. Půjde určitě o AMOLED s vysokým rozlišením a obnovovací frekvencí, přičemž se spekuluje o úhlopříčce 6.7-palce. Ohledně použitého procesoru se skloňuje použití Snapdragonu 8 Gen 1, ale v lehce upravené “derivativní” verzi. To jsou ale starší informace, takže se situace na bojišti mohla klidně změnit. Motorola Frontier se zatím neukázala ani v jednom z certifikačních procesů, takže je možná ještě její vydání nějaký ten pátek vzdáleno.