Společnost Oppo nám včera potvrdila, že na 24. února/februára plánuje velkou prezentační akci. Hlavní hvězdou večírku bude řada telefonů Find X5 se zajímavým designem. Součástí telefonů je i nový čip MariSilicon X a procesory Snapdragon 8 Gen1 a Dimensity 9000. Ovšem vzápětí po pozvánce na představovačku těchto novinkových telefonů vyšel na čínské síti nový teaser, který avizuje uvedení i několika dalších produktů.

Už letmý pohled na obrázek na upoutávce jasně ukáže, co Oppo kromě telefonů představí. V levém horním rohu teaseru vidíme chytré hodinky, vedle nich jsou bezdrátová sluchátka a pod nimi leží tablet. Nejdřív se zastavíme u tabletu. Mohlo by totiž jít o tablet, o kterém se v podstatě mluví už dva roky a teprve na konci loňského roku tipaři nesměle odhadovali jeho případné specifikace a obchodní název.

Co se bezdrátových sluchátek týče, jde zřejmě o model Enco X2. I na ně tipaři už nějakou dobu upozorňují. Ovšem chytré hodinky jsou tak trochu záhadou. Čistě teoreticky může jít o nástupce loňského chronometru Oppo Watch 2. Tvar displeje by tomu mohl odpovídat. Ale opravdu v tuto chvíli jen spekulujeme. Do představovačky zbývá zhruba týden. Máme tedy pořád dost času na to, aby nám Oppo sdělilo podrobnější informace jak o chystaných hodinkách, tak i o tabletu a sluchátkách.