Máte rádi opravdu přerostlé tablety ? Pak se v poslední době můžete cítit jako ryba ve vodě, protože je na trhu už celá řada opravdu masivních kusů. Třeba takový nový Samsung Galaxy Tab S8 Ultra má naprosto megalomanských 14.6-palců, což už lehce popírá původní princip využití tabletů. Ale kdo ví, někomu to třeba vyhovuje. To takový Lenovo Yoga Pad Pro 13 je přece jen o fous menší, i když jde stále o pořádného 13-palcového “macka”. A právě tento kousek pro vás máme dnes v bleskových prodejích na e-shopu Cafago. Samozřejmě za velmi lákavou cenu.

Lenovo Yoga Pad Pro 13 má, jak už ostatně sám název vypovídá, obří 13-palcový LTPS LCD panel s rozlišením 2160 x 1350 pixelů, 400 nitry jasu a 100 % pokrytím barev sRGB. Designově jde o klasického zástupce rodiny tabletů Yoga, tedy s válcovitou spodní částí tabletu. V ní je třeba ukrytá i čtveřice reproduktorů Dolby Atmos s výkonem 9W, případně obří 10.200 mAh kapacita baterie. A díky integrované skládací kovové noze opět dostaneme celou škálu polohovacích možností. O výkon se pak postará Snapdragon 870 spolu s 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Díky micro HD portu pak můžete tablet využít i jako sekundární displej k vašemu počítači nebo notebooku.

Tablet je s 830 g váhy poměrně těžký, takže si ho raději asi někde postavíte. V bleskových prodejích na Cafago je pak momentálně k mání jen za 575.49 euro, což není rozhodně špatná cena. Na výběr je i mezi černou a zelenou barevnou verzí. A i když je doručení realizováno z čínského skladu, tak je na výběr i bezcelní doprava bez dalších doplatků.