Záběr čínské značky Xiaomi je opravdu úctyhodný a jsou aktivní i v kategoriích, do kterých byste to až tak úplně neřekli. Ostatně celá řada jejich produktů by se vyjímala v aprílových článcích a fanoušci by přemýšleli, zda se nejedná o žert, Dnešní slevová nabídka z e-shopu Cafago ale žert určitě není, i když toaletní sedátko určitě není z těch nejobvyklejších. Jde ale o velmi zajímavý kousek, který je navíc samozřejmě k mání i levněji než obvykle, navíc přímo bez dalších poplatků a zdržení z německého skladu.

Toaletní sedátko Smartmi z rodiny Xiaomi sice není kdovíjak „chytré“ s Wi-Fi a Bluetooth, ale to asi ani není nutné. Vestavěné senzory ale má, takže když se posadíte na trůn, tak se automaticky upraví teplota. Sedátko je totiž vyhřívané a lze regulovat až čtyři různé teploty. Další vychytávkou je vestavěná sklopná oplachovací hlavice s funkcí bidetu, která má také až čtyři teplotní stupně. Stejně jako masážní režim a samočistící systém pomocí UV záření. V noční výpravě na záchod navíc nezabloudíte, protože je k dispozici i decentní LED podsvícení.

Tento kousek dokonce vyhrál v roce 2018 prestižní designovou cenu Reddot award, takže se opravdu jedná o skoro u umělecké dílo. Tedy v toaletním slova smyslu 🙂 Každopádně je toaletní sedátko Smartmi momentálně v bleskových prodejích a my cenu ještě vylepšíme pomocí slevového kupónu CC871. Díky němu ho můžete pořídit z německého skladu e-shopu Cafago jen za 178.99 euro. Tak proč si nedopřát trochu luxusu i pro vybavení záchodu ?