Jsme za polovinou února/februára a na jeho konci nás čeká veletrh MWC 2022. Po dvou letech pandemie koronaviru se odehraje “na živo” a jako vždy ve španělské Barceloně. Někteří z výrobců už potvrdili svou účast a čerstvě také společnost Oppo. Letošní veletrh má název “Shape the Future” a přesně tohle je voda na mlýn společnosti Oppo. Na veletrhu totiž nehodlá představit nové telefony, ale nové technologie, které mohou ovlivnit budoucnost.

Ve svém veletržním stánku bude mít pět výstavních sektorů příznačně pojmenovaných “Brand”, “Flagship”, “Smartphone Technology”, “5G” a “AR Ecosystem”. V nich Oppo představí zajímavé mobilní technologie, které prý nastaví nové mety. A pokud si vzpomeneme na loňskou akci Oppo Inno Day, na které společnost pravidelně uvádí nové technologie z oblasti AR, konektivity a nebo nové produkty ekosystému, můžeme něco podobného čekat i na letošním MWC.

Dokonce prý dojde i na virtuální svět Inno World, nebo na podobnou virtuální hernu. Tato virtuální realita měla na loňském Inno Day velký úspěch a fanoušci Oppo z celého světa se do Inno World připojili, vytvořili si své avatary a pak procházeli virtuální výstavní plochou a interaktivně se zapojili do představování novinek. Kromě toho Oppo na veletrhu představí i své chystané kroky v ochraně životního prostředí a svou strategii pro jeho udržitelnost. V loňském roce se totiž společnosti podařilo snížit až o 95 % použití plastů pro obaly telefonů. Takže pokud budete mít na konci února cestu do Barcelony, stavte se na veletrhu a navštivte stánek Oppo. Vypadá to na docela zajímavou prezentaci.