Česká premiéra nové řady telefonů Redmi Note 11 proběhne již zítra, tedy ve čtvrtek. A Xiaomi si pro své fanoušky připravilo speciální facebookový stream, během něhož zveřejní unikátní slevový kód nejen na nový Redmi Note 11, ale celou řadu chytrých robotických vysavačů Xiaomi řady Mi Robot Vacuum-Mop. Jejich sleva bude 20 %, takže se určit ě vyplatí dívat na oficiálním facebookovém profilu českého zastoupení. Vše začne 17. února v 17:30. 

Skvělý telefon za skvělou cenu se zárukou na displej

Redmi Note 11

Redmi Note 11 vyniká bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Nabízí profesionální 50MPx fotoaparát vhodný i pro noční snímání, rychlé 33W nabíjení a jemný 90Hz Full HD AMOLED displej na sledování videí i hraní náročných her. Vysoký výkon telefonu obstarává procesor Snapdragon 680. Zatímco běžně se bude Redmi Note 11 prodávat ve verzi se 4 GB RAM a 64GB za 5 299 Kč a ve vyšší konfiguraci s 128GB diskem za 5 799 Kč, během facebookového streamu diváci získají speciální kód na výraznou slevu, která bude platná až do 20.2. 

Redmi Note 11

Navíc, každý, kdo si pořídí jakýkoliv telefon z nové řady Redmi Note 11 v období od 17. února 2022 do 16. března 2022 u jakéhokoliv oficiálního prodejce (ať už online nebo offline) má nárok na jednorázovou bezplatnou opravu nebo výměnu poničeného displeje telefonu. Záruka platí prvních šest měsíců po zakoupení a samozřejmě jen v případě neúmyslného poškození. Pořídit si ho pak můžete třeba právě na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomicesko.cz.

Xiaomi zajistí i čistý byt bez práce

Pouze během živého přenosu bude možné získat také exkluzivní slevy na robotické vysavače z nové řady Mi Robot Vacuum-Mop. Ty přichází ve čtyřech verzích. Takže pokryjí potřeby jak pro běžné domácnosti, tak i náročné uživatele, kteří vyžadují extra výkon a ty nejpokročilejší dostupné technologie v navigování. Oproti předchozím generacím mají novinky třeba vylepšený systém rozeznávání prostoru kolem vysavačů. Případně vyšší sací výkon a také baterie s větší kapacitou pro delší vysávání na jedno nabití. 

Nejvyšší model Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra s navigací kombinující ověřený systém LDS (Laser Direct Structuring) a ToF kameru (Time of Flight) zaručeně pozná každou, byť sebemenší, překážku. Běžná cena tohoto modelu je 12 199 Kč. Během přenosu si jej však budete moci koupit za pouhých 9 759 Kč. Nejdostupnější vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite se bude prodávat za 5 799 Kč. Pokud však budete sledovat zítřejší stream, získáte jej o 20 % levněji za 4 639 Kč. Takže se určitě nezapomeňte dívat.