Tablety značky Lenovo mají v poslední době velmi dobré jméno a jedná se vždy o velmi zajímavé kousky. Navíc často i za velmi zajímavé ceny. Dnes pro vás jeden takový máme díky nabídce e-shopu Cafago, kde se objevil povedený model Lenovo Xiaoxin Pad Plus 2021. Akční nabídka je navíc k mání z evropského skladu, takže odpadají případné problémy a komplikace. Pokud tedy hledáte výborný tablet za rozumné finance, tak se vám dnešní kus bude určitě líbit. A co tedy může primárně nabídnout ?

Lenovo Xiaoxin Pad Plus 2021 je velmi podobné původnímu modelu, minimálně s designem a kvalitním kovovým zpracováním. Tentokrát je ale k dostání v bílé barevné variantě. A lehce se i změnila tloušťka na 7.9 mm a váha na 520 g. Zachován ale zůstal 11-palcový LCD panel s rozlišením 2000 x 1200 pixelů, který navíc podporuje i stylus s 4096 úrovněmi přítlaku. Nový je také procesor Snapdragon 750G, doplněný o 6 GB RAM a 128 GB vnitřní UFS 2.1 paměti. Baterie s kapacitou 7700 mAh je také velmi slušná a navíc podporuje i rychlo-nabíjení QC 3.0. Dostaneme také i čtveřici reproduktorů JBL s Dolby Atmos, Wi-Fi AC, GPS, Bluetooth 5.1 nebo 13 Mpx + 8 Mpx fotoaparáty.

To jsou opravdu na cenově dostupný tablet velmi solidní parametry a navíc potěší i systém Android 11 s globálním firmwarem, či přímo EU nabíječka. S aktuální akční cenou 250.59 euro získáte opravdu skvělý tablet a navíc, jak již bylo zmíněno, hezky pohodlně z německého skladu. Takže pokud něco podobného hledáte, tak se na dnešní nabídku z Cafago určitě mrkněte. Lenovo Xiaoxin Pad Plus 2021 totiž rozhodně nezklame ani náročného uživatele.