Značka Nubia se intenzivně připravuje na představení svého herního telefonu Red Magic 7. Uvedení proběhne už za tři dny a do té doby je ale pořád dost času, aby nám výrobce naservíroval upoutávky na to, co nás čeká a nemine. Informace o hlavních parametrech už zveřejnila Tenaa a proto samotný výrobce upozorňuje spíš na špeky, které v certifikačním výpisu nenajdeme.

Na čínské síti proto visí teaser, podle kterého to vypadá, že telefon Red Magic 7 dostane kromě vlajkového procesoru Snapdragon 8 Gen1 i nezávislý herní čip. Čip „Red Core“ je vestavěný. Výrobce o něm tvrdí, že zajistí lepší herní zážitek, vylepší zvuk, vibrace a dotykový vstup. Kromě toho už Nubia upozornila i na vylepšený chladicí systém. Dále také na rychlé nabíjení s výkonem 135 W a v neposlední řadě i na baterii s kapacitou 4500 mAh.

Hovoří se i o konfiguraci pamětí, kdy nejvyšší verze má až 16 GB LPDDR5 RAM a až 512 GB interního úložiště UFS 3.1. Operačním systémem je Android 12 s nadstavbou Magic UI. A přidejme i specifikace, které uvedla Tenaa. Ve výpisu vidíme, že OLED displej má úhlopříčku 6,8 palce, rozlišení FullHD+ a obnovovací frekvenci 165 Hz. Stále nám ale chybí podrobnosti o foto výbavě a víme jen, že primární senzor trojitého hlavního fotoaparátu má 64 MPix. Třeba se ale Nubia před uvedením Red Magic 7 foto výbavou telefonu pochlubí.