Měsíc únor/február se každým rokem nese v duchu veletrhu MWC, který probíhá ve španělské Barceloně. Dva roky pandemie koronaviru jej ale přesunuly do online prostoru. Ovšem letos, za přísných hygienických opatření, se vystavovatelé zase sejdou v Barceloně. Mezi výrobci chytrých telefonů nebude chybět ani značka Honor, která svou účast potvrdila na konci ledna/januára. Co ovšem na MWC představí tipaři zatím jen odhadují. Mezi vážnými adepty ale byla i řada telefonů Honor Magic 4.

CEO značky Honor, pan George Zhao, nově na Facebooku vydal další teaser, který opět zve na veletrh MWC s tím, že zde dojde na představení vlajkového telefonu s procesorem Snapdragon 8 Gen1. A opět je hlavním sloganem upoutávky věta “ The Power of Magic“. Z ní ale ani teď nevyčteme, zda ve Španělsku Honor představí vlajkový model Honor Magic 4 nebo třeba skládací telefon Magic V, který je momentálně v prodeji jen na čínském trhu.

Na pomoc ale přichází tipař @Rodent950, který na Twitteru sdílí benchmarkové srovnání výkonu telefonu Honor Magic 4 a vlajkového Samsungu Galaxy S22 Ultra. Z tohoto souboje vychází Magic 4 vítězně jak v Single-core testu, tak i ve více jádrovém testu. Samozřejmě jde jen o syntetické testy, které se mohou dost lišit od reálného používání. A vlastně ani tato srovnávačka nenaznačila, zda Honor Magic 4 výrobce na MWC uvede. Přesto existuje skutečně velká šance, že si Honor tuhle příležitost pro uvedení své vlajky ujít nenechá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.