Nejvíce lidí nosí chytré hodinky, aby měřila své sportovní výkony. Nejčastěji je to běh, ale napadlo vás někdy, že můžete měřit své výkony i na sněhu?

Amazfit GTR 3 Pro – Chytré hodinky do města i na lyže

Chytré hodinky od Amazfit s označením GTR 3 Pro představené teprve před několika měsíci mají sice klasický design, který se možná více hodí pro život ve městě. O to více vás může překvapit jejich vysoká odolnost. Hliníkové tělo dokáže odolat teplotám v rozmezí -40 až +70 stupňů. Zvládnou tak i extrémní podmínky vrcholků hor během zimního období. Nemusíte se tak bát je nasadit na ruku během lyžování nebo snowboardingu. Všechny tyto sporty navíc dokáží měřit a patří tak k dalším 150 sportovním módům přednastaveným v hodinkách.

Amazfit GTR 3 Pro

Integrovaná GPS

Při delších horských túrách například na běžkách se do hry vloží GPS, vy tak získáte přesně zaznamenanou trasu. Hodinky GTR 3 Pro vám po ukončení aktivity zprostředkují velmi přehledné statistiky včetně mapy, a to i na displeji samotných hodinek. Na telefonu pak máte vše graficky zobrazeno v aplikaci Zepp vyvinutá přímo pro hodinky Amazfit ve verzi pro Android i iOS. Veškeré vaše výsledky lze pohodlně synchronizovat s dalšími aplikacemi. Na výběr je například Apple Health, Google Fit či Strava.

Chytré hodinky Amazfit GTR 3 Pro je možné koupit na oficiálním e-shopu Amazfit pro Českou republiku. Navíc s dopravou zdarma.