Značka Realme nás i v letošním roce bude pěkně zásobit novými telefony. Například i těmi z produktové řady „C“. Jedním z prvních je model Realme C35, o kterém víme, že nedávno prošel Geekbench testy a má za sebou také už několik certifikací potřebných pro uvedení na trh. A konkrétně tento telefon se podle posledních informací nebude prodávat jen v Číně.

Kde se tedy s telefonem Realme C35 potkáme? Určitě v Thajsku. Tam už telefon získal certifikaci NBTC. Dále se telefon podívá i do Indie a Indonésie. I tam už má potřebné certifikace. A dokonce i thajská pobočka Realme potvrdila, že na tamní trh se telefon dostane 10. února/februára. Navíc se i na thajských stránkách KantaPhone můžeme dozvědět něco málo o jeho specifikacích.

Telefon má údajně 6,6 palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením. V malém kapkovitém výřezu leží přední 8 MPix kamera. Hlavní fotoaparát je trojitý s primárním 50 MPix snímačem a dvěma 2 MPix senzory. Z Geekbench testů víme, že Realme C35 pohnání procesor Unisoc. Konkrétně se prý jedná o Unisoc Tiger T616, který doplní 4 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 5000 mAh, ale údajně podporuje jen 10 W nabíjení. Snímač otisků leží na hraně a operačním systémem je Android 11.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.