I když se mnohým z nás značka Realme pojí především s hromadou chytrých telefonů, které překotně uvádějí na trh, nezapomínají ani na nositelnosti. Od doby, kdy na trh poslali svoje první hodinky uběhlo už dost času a za tu dobu se tato část jejich portfolia docela rozrostla. Připomeňme například Realme hodinky Watch S, Watch S Pro a také loňský model Watch T1 s AMOLED displejem. Posledně jmenované hodinky se ale stále prodávají jen v Číně a my čekáme, kdy se dostanou i na jiné trhy. Ovšem vypadá to, že ještě před tím výrobce vydá další chronometr z řady Watch S, a to Realme Watch S100.

Krátká zpráva o přípravě hodinek Realme Watch S100 se objevila na stránkách MySmartPrice ve spolupráci s tipařem Mukulem Sharmou. Tipař potvrdil obchodní název hodinek a dodal, že je výrobce oficiálně představí na konci tohoto měsíce na indickém trhu. Vzhledem k tomu, že jde o chronometr z produktové řady S, je pravděpodobné, že ciferník bude kruhový. Tipař se domnívá, že na trh půjdou hodinky v barvě černé a šedé.

Na informace od další parametrech hodinek nebo o jejich funkcích je tipař skoupý. Takže je na místě trocha spekulací. Vzhledem k tomu, že vlastně už od loňského října/októbra čekáme na globální představení chytrých hodinek Realme Watch T1, je docela možné, že Watch S100 jsou jen přejmenované hodinky T1 z loňska. Je také možné i to, že hodinky značka Realme představí společně s telefony řady Realme 9 Pro.