Společnost Xiaomi pomalu naznačuje, že na začátku února/februára uvede první z telefonů své dceřinky Redmi. Půjde o vlajkový stroj a tipaři se domnívají, že Redmi K50 nejdříve z celé řady uvede herní telefon. Ostatně tento model prošel nedávno Geekbench testy a má za sebou už i některé certifikace. Po něm se své premiéry dočkají i modely Redmi K50, K50 Pro a K50 Pro Plus. Ovšem nyní se začíná mluvit i exkluzivní edici, která má momentálně označení Super Cup.

Podobně jako jiné exkluzivní edice má i Redmi K50 Super Cup několik vychytávek, které jiné telefony v řadě nemají. Tipaři například hovoří o vysoké kapacitě interní paměti, která dosáhne až na 512 GB. A samozřejmě se hovoří i o vlajkovém procesoru Snapdragon 8 Gen1. Ten ale dostane i herní verze Redmi K50 a vlastně i valná většina vlajkových strojů v letošním roce.

Dále prý u telefonu K50 v exkluzivní edici můžeme čekat i vylepšené chlazení se dvěma VC komorami pro lepší odvod tepla. A když už mluvíme o chlazení a vylepšeném odvodu tepla, můžeme počítat i se super rychlým nabíjením s výkonem 120 W. Ovšem i tyto vychytávky dostane herní model Redmi K50. O dalších specifikacích exkluzivní edice Super Cup zatím víc nevíme. Ale vzhledem k tomu, že na Weibo už visí mírně tajemná upoutávka k tomuto stroji je pravděpodobné, že Redmi co nevidět další parametry odtajní společně s termínem představení.