Příští měsíc se ponese ve znamení mnoha představovaček chytrých telefonů. Svá želízka do ohně připravuje i značka Nubia. Už poměrně dlouho přinášíme různé zvěsti a informace o chystaném herním telefonu Red Magic 7, který už má za sebou několik certifikací, včetně té z úřadu Tenaa. A právě díky tomu alespoň rámcově známe jeho parametry. Ovšem podle všeho společně s ním Nubia uvede i model Red Magic 7 Pro, kterého si tipaři zatím příliš nevšímali. Je ale logické, že jej v řadě uvidíme, protože i loni se na trh dostaly dva herní stroje Red Magic 6 a 6 Pro. Je jen otázkou, zda budou představeny společně.

Ale vraťme se zpět k Red Magic 7 Pro. Podle stránek Nashville Chatter je určitě v přípravách a má už za sebou i certifikaci 3C. Tou prošel s kódovým označením NX709J. Samozřejmě z certifikačního výpisu toho moc nevyčteme, ale info o nabíjení telefonu tu najdeme. Výpis uvádí, že nabíjení Pro verze bude velmi rychlé s výkonem 165 W. Stejně rychlé nabíjení ostatně dostane i standardní model Red Magic 7.

Předpokládáme, že když už má Red Magic 7 Pro certifikaci 3C, že se také brzy dostane na stoly certifikátorů Tenaa. Ale ještě před tím si v rychlosti proletíme, co Tenaa říká o parametrech standardní verze herního stroje. Telefon má 6,8 palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením, 165 Hz obnovovací frekvencí a integrovaným snímačem otisků. Půjde o vlajkový stroj s procesorem Snapdragon 8 Gen1 a s až 16 GB operační paměti a až 512 GB interního úložiště. Neměla by chybět ani vylepšená technologie chlazení. Hlavní fotoaparát je trojitý s primárním 64 MPix senzorem. Baterie má údajně kapacitu 4500 mAh a podporuje extrémně rychlé nabíjení s výkonem 165 W. Operačním systémem je Android 12.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.