Je tu další neděle, která je vždy dobrým důvodem pro odpočinek před pracovním týdnem. Ať už se věnujete odpočinku aktivnímu a vydali jste se na hory na lyžovačku, nebo jen tak lehce doma lenošíte, můžete se podívat i na to, co jsme našli v nabídce čínských e-shopů. Jsou tu opět Vychytávky z Číny a s nimi i tři tipy na levné gadgety.

V minulém dílu rubriky Vychytávky z Číny jsme se zaměřili na gadgety, které udrží naše boty v suchu, čisté a bez zápachu. A to je v zimním období jistě velmi praktické. Dnešní díl nabídne něco pro tatéry amatéry a dva produkty se týkají našeho zdraví a bezpečnosti. Takže pojďme rovnou na to.

Malé bezdrátové tetovací pero

Tetování je už řadu let v kurzu. Ať už si necháme vytetovat jen motýlka na rameno a nebo obrázkům na těle propadneme se vší silou. Navíc profesionální tetovací salóny rostou jako houby po dešti a nabízejí nepřeberné množství motivů a barev tetování. Ale pokud jste natolik kreativní, že spolehnete na svůj um, můžete si obrázek na kůži vytetovat i sami. Právě k tomu se hodí malé bezdrátové tetovací pero. Je sice koncipováno pro profíky, ale jeho obsluha je natolik jednoduchá, že ji zvládne i amatér. Pokud vám tedy nechybí odvaha a invence, můžete si tetovací pero pořídit na Aliexpress za cenu začínající na 139,99 dolaru.

Přenosný inhalátor

Zimní období a respirační onemocnění jdou ruku v ruce. A nemusí se zrovna v této době jednat jen o koronavirus. Inverze a nebo mrazivé počasí zhoršuje dýchání i zdravým jedincům. Naše babičky na nachlazení a rýmičku doporučovaly inhalaci. Doby, kdy jsme stáli s ručníkem přes hlavu nad hrncem s horkou vodou jsou dávno pryč. Na trhu najdeme množství šikovných ručních inhalátorů, které jsou jednoduché na ovládání a navíc i účinné. Mezi ně patří i tento přenosný inhalátor. Do nádobky na vodu můžeme navíc přidat i tekuté léčivé prostředky a například dětem zjednodušit jejich užívání. Součástí balení je i náustek a obličejová maska pro děti či dospělé, která vdechování páry s léky ještě usnadní. Cena inhalátoru navíc také není vysoká a začíná na 8,70 dolaru.

Praktická USB čelovka

Turisté, cyklisté nebo ti, kteří holdují outdoorovým sportovním aktivitám za nezbytnou součást svého vybavení považují čelovku. Tedy svítilnu, kterou si umístí na čelo. Je to jednak velmi praktické a jednak i důležité pro bezpečnost při sportování za tmy, nebo za špatných světelných podmínek. Zajímavou variantou čelovky je tento pružný pásek s vestavěným LED světlem a USB nabíjením. Svítilna má pět režimů svícení, dotykový spínač a ovládání a nechybí ani odolnost podle certifikace IPX4. Pásek na upnutí kolem hlavy je silikonový. Cena na Aliexpress začíná na 12,59 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.