Stejně jako každým rokem tak i letos proběhne veletrh MWC. A stejně jako vždy se tato akce odehraje ve španělské Barceloně. Krátký pohled na stránky veletrhu odhalí, že, že letos vše začne 28. února/februára a právě na tento den už potvrdila svou účast i značka Honor. Na jejich stránkách visí upoutávka, že hned v první den veletrhu v Barceloně uspořádají svou globální prezentační akci. Nu a podle sloganu „The Power of Magic“ je pravděpodobné, že zde představí produkty se své produktové řady Magic.

Honor sice neupřesnil, co všechno z řady Magic v Barceloně uvede, je ale nasnadě, že to může být například skládací telefon Honor Magic V. Ten je zatím v prodeji jen na čínském trhu. Na veletrhu možná uvidíme i laptop MagicBook. Ovšem tipaři začínají spekulovat i o nové řadě telefonů Honor Magic 4. Už z názvu je jasné, že půjde o nástupce modelů řady Magic 3.

Připomeňme, že v řadě Magic 3 jsou tři telefony, jmenovitě Magic 3, Magic 3 Pro a Magic 3 Pro Plus. Tipaři stejné modely očekávají i v řadě Magic 4. A to je zatím vše, o čem se v této chvíli v souvislosti s novými telefony spekuluje. Ovšem do konce příštího měsíce a začátku veletrhu zbývá ještě spousta času. Honor se určitě rád pochlubí tím, co pro nás na MWC chystá a naznačí, zda mezi prezentovanými produkty budou i telefony řady Magic 4.