Toužili jste vždy objevit zakopaný pirátský poklad ? Máte v sobě dobrodružného ducha a pátrání po záhadách je vaší druhou přirozeností ? Pak vás určitě nadchne dnešní promo nabídka z e-shopu Tomtop. V ní se totiž vyjímá dvojice ručních detektorů kovů, se kterými se obratem stanete lovci pokladů. Na pirátské truhlice se zlaťáky to v našem kraji asi nevypadá, ale třeba na zahradě něco zajímavého najdete. Samozřejmě se pak tato promo nabídka snaží bodovat i akčními cenami.

Začněme s modelem detektoru MD830. Ten nabídne solidně citlivou cívku, poměrně kompaktní rozměry, upravitelnou délku tyče a také podsvícený LCD displej pro zobrazování důležitých informací. Potěší i opěrka na ruku, protože se přece jen předpokládá, že se zařízením budete chvíli někde popocházet. Cívka samotná je vodotěsná s certifikací IP68, takže můžete teoreticky hledat i pod vodou. Nastavitelný je i typ detekce, takže si můžete vymezit hledanou kategorii. To vše jen za pouhých 49.99 dolarů z německého skladu a to ještě s extra sluchátky v balení.

Druhým do party je pak model MT705 s drobátko jiným designem a podsvíceným displejem umístěným o něco níže. Cívka detektoru je s 10.6-palce výrazně větší a dostanete i nastavitelnou citlivost nebo profesionální režim. I když většina uživatelů asi bude spokojená s klasickým režimem vyhledávání mincí. Délka tyče se opět dá nastavit a znovu je cívka vodotěsná pro hledání i pod vodou. Tento model napájí čtveřice AA baterií, takže není problém být vždy připraven. Jde opravdu o mnohem citlivější profesionální model a tak také stojí s cenou 205.99 dolarů více. Opět ale z německého skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.