Pořídit si dnes chytré hodinky nebo chytrý náramek opravdu není žádný problém, protože ceny klesly v poslední době na extrémně nízké hodnoty. Kousky se slušnými parametry jsou záležitostí jen několika stovek korun a pro většinu uživatelů budou naprosto dostačující. Jeden takový pro vás máme i dnes v bleskových prodejích na e-shopu Cafago. Jde o chytrý náramek 116 Plus s cenovkou pod magickou hranicí deseti euro. To se určitě může ledaskomu zamlouvat, protože nízká cena je vždy nejlepší cestou k srdci českého fanouška.

Přestože je model 116 Plus klasifikovaný jako chytrý náramek, designově i rozměry spíš připomíná chytré hodinky. Obdélníkový TFT displej se zaoblenými rohy má 1,44 palcovou úhlopříčku a rozlišení 120 × 80 pixelů. Nízká cena se samozřejmě lehce podepsala na zpracování a tak je tělo náramku jen plastové a řemínek pak z TPU materiálu. Jinak má ale náramek veškeré obvyklé vybavení, včetně senzorů na měření srdečního tepu, tlaku nebo okysličení krve. Stejně tak i krokoměr nebo sportovní režimy. Baterie má kapacitu 50 mAh a potěší i certifikace IP67.

Náramek je na výběr v pěti barevných odstínech řemínku, a to černé, modré, fialové, zelené a červené. K tomu pak sedí černé tělo náramku samotného. Tím nejlepším na celé nabídce je ale samozřejmě cena, protože e-shop Cafago a jejich bleskové prodeje mají chytrý náramek 116 Plus jen za 8,94 euro, což je v přepočtu jen zhruba 220 Kč.