Velký den společnosti Samsung se nezadržitelně blíží. A asi nemusíme dodávat, že jde o prezentační akci Galaxy Unpacked. Na ní výrobce představí vlajkové telefony řady Galaxy S22 a zřejmě i řadu tabletů Galaxy Tab S8. Už poměrně dlouho víme, že akce proběhne na začátku příštího měsíce a tipaři doposud odhadovali přesný termín na 8. února/februára.

Dnes ovšem Samsung oficiálně potvrdil, že akci uspořádá 9. února a protože koronavirus stále útočí, akce proběhne online od 14:00 GMT. Pozvánka na akci Galaxy Unpacked je velmi jednoduchá s velkým růžovým písmenem S. Tím tedy můžeme považovat za potvrzené i to, že dojde na uvedení vlajkových telefonů řady Galaxy S22. Výrobce na svých stránkách uvádí, že pro nás připravil tu “nejpozoruhodnější řadu S, která byla zatím vytvořená”. Tím nás Samsung nenápadně navádí k modelu Galaxy S22 Ultra se slotem pro stylus S Pen.

Na oficiálním YouTube kanálu společnosti Samsung najdeme i video pozvánku na akci Galaxy Unpacked. V ní zas výrobce odkazuje na skvělou foto výbavu telefonů. Zvlášť pak na režim pro focení v noci nebo za špatného světla, který je výrazně vylepšený. Ovšem ani z videa a vlastně ani z teaseru nezjistíme, zda bude na únorové akci uvedena i řada tabletů Galaxy Tab S8. I tato zařízení jsou totiž prémiová a dokonce se v sérii objeví velký a výkonný model Galaxy Tab S8 Ultra.