Značka Nubia se připravuje na oficiální představení svého herního telefonu Red Magic 7. Výrobce už nedávno na čínské síti potvrdil, že svůj herní stroj uvede v průběhu příštího měsíce. Telefon má za sebou několik nezbytný certifikací, díky kterým už známe jeho hlavní specifikace a také design. A nyní, opět na čínské síti, Nubia zveřejnila čtyři teasery s čísly, která mají fanoušky upozornit na vychytávky, které telefon dostane.

Nubia dokonce tvrdí, že jde o taková vylepšení, která zajistí telefonu Red Magic 7 prvenství u čtyř různých parametrů. Na první upoutávce vidíme číslo 41279, které se velmi pravděpodobně týká výkonu chladícího systému. Následuje upoutávka, na které je číslo 165. V tomto případě můžeme s jistotou říci, že jde o výkon rychlého nabíjení. 165 W nabíjení totiž už minulý měsíc potvrdila certifikace 3C a tipař Digital Chat Station se na síti pochlubil i fotkou nabíječky.

Třetí teaser nese číslo 1101769, což není nic jiného než srovnávací skóre z Antutu. Opět musíme říci, že jde o skvělý výsledek. Velký podíl na něm má i procesor Snapdragon 8 Gen1, který Red Magic 7 pohání. Skóre je dokonce vyšší než u telefonu Moto Edge X30, který v Antutu získal 1061361 bodů. Na poslední upoutávce vidíme údaj 100 %. Tento údaj je tak trochu hlavolam, ale zkusíme si tipnout, že se může jednat o podporu 100 % barevného gamutu DCI-P3. Takže hádanky k vychytávkám herního telefonu máme za sebou a před námi je už jen potvrzení přesného termínu, kdy jej Nubia představí.