Už jsme tu nějaký ten pátek neměli něco od značky Haylou, tedy jednom z myriády členů ekosystému od Xiaomi. Takže je nejvyšší čas vše zase dohnat a dnes vám tak můžeme naservírovat jejich model bezdrátových sluchátek Haylou GT3. Jako vždy samozřejmě s extra slevou na jednom z čínských e-shopů a staří známí z Cafago rozhodně nezklamou. Cena totiž klesla opravdu velmi nízko a jde tak o pořádnou láci. Navíc za velmi sympatický a kvalitní kousek od zavedené a osvědčené značky.

Bezdrátová sluchátka Haylou GT3 nejsou klasické “pecky”, ale jejich stopka také nedosahuje délky některých modelů konkurence. Každopádně mají uvnitř dost místa na 7.2 mm dynamickou cívku, která se postará o velmi solidní zvuk. Jsou také velmi lehké s 3.9 g váhy pro každé sluchátka. Připojení pomocí stabilního moderního Bluetooth 5.0 už se také stalo standardem. Potěší i slušná výdrž baterie, která s pomocí 600 mAh nabíjecího boxu dosahuje až 28 hodin.  Samozřejmostí je i pokročilé dotykové ovládání nebo voděodolná certifikace IPX4. A dojde i DSP chytrou redukci okolních ruchů.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago pak TWS sluchátka Haylou GT3 momentálně spadly až na parádních 17 euro. Samozřejmě s dopravou zdarma a potěší i speciální bezcelní možnost dopravy z čínského skladu. Čímž odpadnou případné trable, o které se nám postaral nový zákon ohledně malých zásilek ze zemí mimo EU. V tomto případě tak není problém ani s objednáním přímo z Číny a máte možnost tak pořídit výborná sluchátka za skvělou cenu.