Čínský jarní festival, neboli oslavy jejich Nového roku vypuknou už jen za pár dnů na začátku února. Potrvají hezkých pár dní a jako obvykle se chod země v mnoha ohledech skoro zastaví. Dokonce ani obvyklí nezmaři z mnoha čínských e-shopů už dopředu vyhlašují pauzu a neslibují odeslání nákupu na čas. To ale naštěstí neplatí pro všechny, protože takoví šikulové z DHGate mají dokonce právě na termín oslav Nového roku nachystanou speciální promo akci. Ta poběží v prvním únorovém týdnu od 30. ledna do 7. února a k mání toho bude hodně zajímavého.

Na problémy s oslavami a vším s tím spojeným jsou ale v DHGate připraveni a jejich mezinárodní logistická síť už se jen třese na využití. Ostatně s desítkou obřích skladů po celém světě a exkluzivními smlouvami s přepravními společnostmi se to pak obchoduje jednodušeji. Lokální sklady jsou pak schopny doručovat zboží dokonce až do 3 dnů, případně s nabídkou DHLink pro některé regiony. Takže ani případně nemusíte na nákup čekat nijak dlouho.

Určitě se tak vyplatí pořádně podívat na slevové nabídky jednotlivých sekcí tržiště. Protože se tam může skrývat ledacos zajímavé. První zastávkou pro našince by samozřejmě měla být kategorie lokálních skladů. Tam najdeme vše od domácích spotřebičů, přes osvětlení, potřeby pro domácnost a zahradu až po oblečení. Takže co třeba něco ze skládacích dětských koloběžek, LED světel, dětských elektrických motorek, Bluetooth sluchátek nebo e-koloběžek pro dospělé ? Vybere si každý.

A propracovaný multi-úrovňový systém slev zaručí ušetření až 59 dolarů na kombinovaném nákupu. K mání bude i tuna kupónů, kde se budou vyjímat kupóny pro zcela nové zákazníky. Případně exkluzivní 10 % kupónová sada pro věrné VIP klienty. Ti navíc dostanou několik dní speciálních slev 26. ledna, 2. února a 9. února. Nepřijdete ani o soutěže a další promo akce, takže se určitě na speciální stránky DHGate mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.