Společnost ZTE, potažmo její sub značka Nubia, připravuje další herní telefon. Jeho název je Red Magic 7 a podle toho, že má za sebou některé z certifikací, včetně certifikace Tenaa, je pravděpodobné, že se může na trhu objevit už docela brzo. Ovšem jak brzo bylo do dnešního dne otázkou. Na ni, i když ne úplně konkrétně, odpověděla informace, kterou Nubia zveřejnila na čínském Weibo.

Podle této zprávy se herní stroj Red Magic 7 dostane na trh už v průběhu příštího měsíce. Ovšem konkrétní datum stále zůstává v utajení. Příští měsíc tedy bude dost zajímavý, alespoň co se představení herních telefonů týče. Tipaři totiž už delší dobu avizují, že v únoru/februári dojde na uvedení herního telefonu Redmi K50 Gaming, který Redmi představí jako úplně první telefon z řady K50. Takže je možné, že se tito dva konkurenti objeví na scéně přibližně ve stejnou dobu. O tom, který z telefonů si získá větší pozornost rozhodnou nejen specifikace, ale jistě i cena.

A když už mluvíme o specifikacích, pojďme si shrnout, jakou výbavu najdeme u modelu Red Magic 7. Valnou většinu parametrů totiž už zveřejnili certifikátoři Tenaa. Telefon má 6,8 palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením, 165 Hz obnovovací frekvencí a integrovaným snímačem otisků. Půjde o vlajkový stroj s procesorem Snapdragon 8 Gen1 a s až 16 GB operační paměti a až 512 GB interního úložiště. Neměla by chybět ani vylepšená technologie chlazení. Hlavní fotoaparát je trojitý s primárním 64 MPix senzorem. Baterie má údajně kapacitu 4500 mAh a podporuje extrémně rychlé nabíjení s výkonem 165 W. Operačním systémem je Android 12.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.