S platformou Xiaomi Mijia máme v souvislosti s úklidem určitě spojené hlavně robotické vysavače, ale to samozřejmě zdaleka není vše. Klasické ruční kousky sice lehce vycházejí z módy, ale přece jen mají proti svým automatickým kolegům celou řadu výhod. Dostanete se s nimi totiž kamkoliv a hlavně nejste limitováni pouze na podlahu. Momentálně „frčí“ v této kategorii bezdrátové modely, ale v Xiaomi pro nás dnes mají ještě o fous tradičnější kousek. Tyčový vysavač Xiaomi Mijia tak klasicky zapojíte do zásuvky. A navíc si ho můžete nyní pořídit i se slevou na e-shopu Cafago.

Tyčový vysavač Xiaomi Mijia je velmi skladný a využijete ho buď ve variantě s tyčovým nástavcem na podlahu nebo s krátkou hlavicí třeba na nábytek. Nabídne velmi silné 16 kPa sání s dvojicí režimů, výkon plných 600 W a rotující kartáč v 240 mm širokém nástavci na podlahu. Filtrační systém je hned trojitý a HEPA filtry jsou navíc vyměnitelné a jednoduše omyvatelné. Vysavač není nijak těžký s 1,54 kg váhy a v balení navíc dostanete i šikovný úchyt přímo na zeď. Samozřejmě jsou k mání i doplňkové nástavce a kartáče, takže jde o velmi univerzální kousek.

Nezklame ani cena, protože je tento šikovný ruční vysavač k dispozici v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 58,99 euro včetně DPH. Doručení je navíc hezky pohodlné z německého skladu, takže nebudete nic doplácet, ani dlouho čekat na zásilku. Tak se na vše mrkněte, třeba vás tenhle kousek zaujme. Robotické vysavače jsou sice momentálně populární, ale klasický ruční má stále své výhody.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.