Značka Realme nás sice pilně zásobuje novými telefony, ale nezapomíná ani na svá sluchátka. Zhruba před rokem Realme poslala na trh sluchátka Buds Air 2 a proto je ten správný čas na jejich nástupce. Zatím nevíme, kdy přesně budou nová sluchátka Realme Buds Air 3 představená, ale už nyní se na síti objevily jejich hlavní specifikace a design.

Čerstvé informace o chystaných sluchátkách najdeme na stránkách MySmartPrice, takže rychle zjistíme v čem se od svých předchůdců liší a v čem jsou stejná. A začneme designem, protože ten je velmi podobný tomu, který známe i u loňského modelu. Novým sluchátkům zůstává i podpora aktivního potlačení hluku (ANC), trojitý mikrofon a režim Transparency Mode.

Drobná změna přichází u velikosti nabíjecího boxu, který se zdá být menší. Zajímavou funkcí je i možnost připojení sluchátek ke dvě různým zařízením najednou. Přepínání mezi nimi je jednoduché a aktivuje se poklepáním na sluchátka. Najdeme zde i režim s nízkou latencí pro plynulé hraní her a také režim Bass Boost Plus. Opět prý nechybí ani pozastavení přehrávání audia po vyjmutí sluchátek z uší. Uživatelsky nastavitelná je úprava zvuku, kdy si po otestování různých možností uživatelé sami nastaví zvukové profily. Nová sluchátka Realme Buds Air 3 vydrží při vypnutém ANC až 30 hodiny přehrávání hudby. Cenu sluchátek tipaři na indickém trhu odhadují na 4000 indických rupií, což jsou zhruba 54 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.