I třetí letošní neděli si samozřejmě nemůžeme nechat ujít příležitost vám naservírovat naši pravidelnou rubriku Vychytávky z Číny. Ani s pár stovkami dílů za pasem nás neopouští nadšení v hledání zajímavých kousků čínské provenience, samozřejmě za velmi lákavé ceny. Dnešní trojice produktů tentokrát nemá žádné speciální téma a jde tak čistě o věci co nás zaujaly. Ať už jde o univerzální nabíjecí stanici pro váš stůl, podsvícení a lampa k monitoru nebo šikovný elektrický sekáček do kuchyně. Stačí jen vybrat to, co je vašemu srdci nejbližší.

Nabíjecí hub X9

Počet gadgetů nám v domácnostech v poslední době určitě opět narostl a ním zároveň i počet nabíječek. Univerzální nabíjecí hub pro všechny příležitosti tak rozhodně není od věci. A model X9 toho nabídne dostatek, abyste doplnili šťávu celé baterii vašich elektronických zařízení. K dispozici máte šest klasických USB portu, jeden Type-C s PD 18W a jeden QC 3.0 dobíjecí port. Na horní straně pak je ještě pro dobrou míru i cívka bezdrátového 10W nabíjení. Maximální výkon všeho je 100W a stav nabíjení vidíte na digitálním displeji. A tento šikovný gadget vás přijde jen na 37.52 dolarů.

LED lampička na monitor Blitzwolf

Ambientní podsvícení televizorů už nám pomalu v obývácích zdomácnělo a jde opravdu o fantastický atmosférický doplněk. Takže proč si něco podobného nedopřát i k vašemu počítačovému monitoru ? Řešení značky Blitzwolf to navíc kombinuje i se šikovnou lampičkou. Vepředu tak máte asymetrické nasvícení s regulovatelnou teplotou barev a jasem 300-1000 lumenů. Zadní ambientní RGB podsvícení pak má 15 režimů pro navození atmosféry. Instalace je velmi jednoduchá a k nabíjení si vystačíte jen s USB portem. Za 33.41 dolarů velmi dobrá investice.

Malý elektrický sekáček nejen na česnek

Česká kuchyně je z velké části založena na česneku a tak ho asi všichni drtíme nebo lisujeme velmi často. Určitě by se nám tak mohl hodit elektrický sekáček, který využijeme třeba i na cibuli, papričky, rajčata nebo zázvor. Stačí nasypat do malého kastlíku a zmáčknout tlačítko. Nerez čepele si pak za pár vteřin se vším poradí. Na výběr je mezi 100 ml a 250 ml verzí, ale i ta menší klidně postačí na čerstvé ingredience. S nabíjením z USB navíc můžete gadget používat klidně i jako přenosný. To vše s cenami už od 10.66 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.