Značka Realme nás zásobuje telefony napříč všemi třídami a cenovými hladinami. Mezi ty nejlevnější a samozřejmě i ty s nejnižšími parametry patří modely, které najdeme v jejich produktové řadě “C”. Za všechny připomeňme například loňský model Realme C21. Ovšem i s nimi může značka na trhu udělat terno, protože je stále hodně potenciálních kupců, kteří upřednostňují nízkou cenu telefonu, na jeho výbavu až tak nehledí. A zdá se, že se na trh chystá další levný telefon Realme s nižšími specifikacemi.

Na Geekbench se totiž objevil telefon Realme s kódovým označením RMX3511. Tipaři nesměle odhadují, že by mohlo jít o model Realme C35, ale jde zatím opravdu jen o spekulace. Každopádně z testovacího výpisu jasně plyne, že telefon dostane základní výbavu, která bude korespondovat i s cenou. Při testování jej totiž poháněl osmi jádrový procesor UNISOC se šesti jádry taktovanými na 1,82 GHz a dvěma jádry s taktem 1,95 GHz.

Čipset doplnily 4 GB operační paměti a operační systém Android 11. A vlastně ani skóre není žádná velká sláva. V Single-core testu telefon Realme nasbíral 365 bodů a ve více jádrovém testu pak 1394 body. Tipaři v této chvíli odhadují, že k Androidu 11 výrobce přidá nadstavbu Realme UI 2.0 a také interní úložiště se 32 GB, což je v dnešní době skutečně málo. Ovšem u telefonů se základními parametry a nízkou cenou nemůžeme ani víc očekávat. Připravme se proto na to, že i displej bude typu LCD s rozlišením HD+, ale baterie by mohla mít vyšší kapacitu. Ostatně i u dalších telefonů z “céčkové” řady byl akumulátor vždy tím největším tahákem. Kdy Realme tento nový stroj představí zatím netušíme.