Značka Realme nás zásobuje telefony napříč všemi třídami a cenovými hladinami. Mezi ty nejlevnější a samozřejmě i ty s nejnižšími parametry patří modely, které najdeme v jejich produktové řadě „C“. Za všechny připomeňme například loňský model Realme C21. Ovšem i s nimi může značka na trhu udělat terno, protože je stále hodně potenciálních kupců, kteří upřednostňují nízkou cenu telefonu, na jeho výbavu až tak nehledí. A zdá se, že se na trh chystá další levný telefon Realme s nižšími specifikacemi.

Na Geekbench se totiž objevil telefon Realme s kódovým označením RMX3511. Tipaři nesměle odhadují, že by mohlo jít o model Realme C35, ale jde zatím opravdu jen o spekulace. Každopádně z testovacího výpisu jasně plyne, že telefon dostane základní výbavu, která bude korespondovat i s cenou. Při testování jej totiž poháněl osmi jádrový procesor UNISOC se šesti jádry taktovanými na 1,82 GHz a dvěma jádry s taktem 1,95 GHz.

Čipset doplnily 4 GB operační paměti a operační systém Android 11. A vlastně ani skóre není žádná velká sláva. V Single-core testu telefon Realme nasbíral 365 bodů a ve více jádrovém testu pak 1394 body. Tipaři v této chvíli odhadují, že k Androidu 11 výrobce přidá nadstavbu Realme UI 2.0 a také interní úložiště se 32 GB, což je v dnešní době skutečně málo. Ovšem u telefonů se základními parametry a nízkou cenou nemůžeme ani víc očekávat. Připravme se proto na to, že i displej bude typu LCD s rozlišením HD+, ale baterie by mohla mít vyšší kapacitu. Ostatně i u dalších telefonů z „céčkové“ řady byl akumulátor vždy tím největším tahákem. Kdy Realme tento nový stroj představí zatím netušíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.